Jak ugotować schab w wolnowarze

Gotowanie nie jest nudna praca, jest to najbardziej przyjemne i ciekawe rzeczy do zrobienia. Większość ludzi lubi gotować i znaleźć gotowanie jako ich hobby. Gotowanie jest umiejętnością i wymaga dużo cierpliwości, umiejętności i wiedzy.

Ludzie, którzy mają pasję do gotowania, starają się dzielić swoją wiedzą z innymi i zakładają blog, na którym dzielą się swoimi przepisami. Nie twierdzę, że jestem świetną kucharką czy mam pasję do gotowania, ale lubię gotować i dzieliłam się swoimi przepisami.

Tym razem zamierzam podzielić się z Wami przepisem na schab w wolnowarze. Schab jest pysznym mięsem i można go ugotować w wolnowarze. Podzieliłam się już z Wami video tutorialem jak ugotować schab w wolnowarze.

Przygotuj składniki:

Składniki:

1 kg schabu wieprzowego

1 łyżeczka soli

½ łyżeczki pieprzu

2 ząbki czosnku

5 ziemniaków

1 marchew

1 cebula

½ szklanki octu jabłkowego

1 szklanka wody

Sposób przygotowania:

Weź kawałek folii aluminiowej, włóż wszystkie składniki do folii i szczelnie ją zamknij. Włóż woreczek do wolnowaru i gotuj przez 8 godzin.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i wypróbujesz ten przepis. Jestem pewien, że będzie Ci się podobać. Chciałabym również powiedzieć, że nie jestem wielką kucharką i nie mam ogromnego doświadczenia w gotowaniu. Ja tylko dzielę się moim doświadczeniem i jeśli znajdziesz jakiś problem to nie krępuj się komentować poniżej.