Top 9 najbardziej skutecznych sposobów na szybkie pozbycie się zaskórników

Czy wiesz, że najlepszym sposobem na pozbycie się zaskórników jest użycie soku malinowego z sokowirówki? Tak, to prawda, że najlepszym sposobem na pozbycie się zaskórników jest picie soku malinowego. Oto 9 najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zaskórników.

1. Sok z cytryny i rozmaryn

Wymieszaj sok z cytryny i rozmaryn i nakładaj go na twarz przez 2 do 3 razy w tygodniu. Pomoże to pozbyć się zaskórników i zmniejszyć trądzik.

2. Aloes i miód

Aloes jest najlepszym sposobem na usunięcie zaskórników i może również pomóc w leczeniu uszkodzonej skóry. Wymieszać Aloe Vera i miód i zastosować go na twarzy i pozostawić na 15 minut. Po tym czasie spłucz twarz zimną wodą. Jest to najlepszy domowy środek na zaskórniki.

3. Soda oczyszczona i sok z cytryny

Soda oczyszczona jest najbardziej skutecznym sposobem na pozbycie się zaskórników. Weź sodę oczyszczoną i wymieszaj ją z sokiem z cytryny. Dodaj 1 kroplę olejku eterycznego z cynamonu i pocieraj nim twarz. Pozostaw na 20 minut, a następnie spłucz wodą.

4. Białko jajka i ogórek

Wymieszaj białko jajka i ogórka i nałóż na twarz. To sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona i czysta, a także zapobiegnie powstawaniu nowych zaskórników.

5. Oliwa z oliwek i aloes

Jest to jeden z najlepszych domowych sposobów na pozbycie się zaskórników. Wymieszaj oliwę z oliwek z aloesem i nałóż ją na twarz i pozwól jej wyschnąć przez 20 minut. Po tym czasie spłucz go wodą.

6. Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest jednym z najbardziej skutecznych środków domowych, aby pozbyć się zaskórników. Wymieszaj olejek z drzewa herbacianego z wodą i nałóż go na twarz. Pozwól mu wyschnąć przez 20 minut, a następnie spłucz go.

7. Miód i cytryna

Miód jest naturalnym źródłem witaminy C i pomoże pozbyć się zaskórników. Więc wymieszaj miód z cytryną i nałóż na twarz.

8. Jogurt i ogórek

Jogurt jest jednym z najlepszych domowych sposobów na pozbycie się zaskórników. Weź ogórek i pokrój go na dwie części. Umieść jogurt pomiędzy tymi dwoma częściami. Jogurt utrzyma twoją twarz w świeżości, a ogórek będzie działał jak naturalny peeling.

9. Ocet jabłkowy z cydru

Ocet jabłkowy z cydru jest jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się zaskórników. Weź trochę octu z cydru jabłkowego i rozcieńcz go wodą. Następnie nałóż go na twarz i pozostaw na 15 minut.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post, w którym podzieliłam się z Tobą najlepszymi sposobami na pozbycie się zaskórników.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące informacji zawartych w tym blogu, możesz skomentować je poniżej.