Najlepsze sklepy z pączkami w Toronto

Czy kiedykolwiek odwiedziłeś sklep z pączkami i nie wyszedłeś bez kupienia kilku pączków? Jest to prawdopodobnie jedyna rzecz, której nigdy nie zrobiłeś, gdy odwiedzasz sklep z pączkami. Na pewno znajdziesz się w dylemacie, aby wybrać między pączkami.

Będąc w sklepie z pączkami, z pewnością poczujesz, że czegoś brakuje. Sklep z pączkami nie zaspokoi Twojego głodu na pączki i dlatego zaproponujemy Ci najlepsze sklepy z pączkami w Toronto.

Najlepsze sklepy z pączkami w Toronto

Doughnut Shop – Najlepszy sklep z pączkami w Toronto to mały sklep z niesamowitymi pączkami. Serwują pączki, które są pieczone w tradycyjny sposób. Otrzymasz różne pączki, w tym dziury pączkowe.

Chocolate Chip Donut – Jest to drugi najlepszy sklep z pączkami w Toronto i słyną z pączków z chipem czekoladowym. Pączek z czekoladą ma mieszankę roztopionych wiórków czekoladowych w cieście pączkowym.

Glazed Donut – Trzeci najlepszy sklep z pączkami w Toronto to Glazed Donuts. Serwują oni szeroki wybór pączków z glazurą. Znajdziesz tam ich pączki, które są wilgotne i mniam.

Cinnamon Roll Doughnut – Czwarty najlepszy sklep z pączkami w Toronto to Cinnamon Roll doughnuts. Mają wiele różnych pączków, w tym cynamonowe bułeczki. Cynamonowe bułeczki mają chrupiącą skórkę i miękkie nadzienie.

Doughnut King – Piąty najlepszy sklep z pączkami w Toronto to Doughnut King. Ich pączki są wypiekane z masłem i cukrem, a następnie pokrywane lukrem. Lukier jest puszysty i miękki.

Wnioski:

Po przeczytaniu powyższych pączkarni jestem pewna, że nie przestaniecie odwiedzać ich pączkarni. Podzieliłam się z Tobą również najlepszymi pączkarniami w Toronto, więc teraz będziesz mógł zdecydować, gdzie pójść.