Jak upiec awokado

Istnieje wiele mitów, które krążą wokół dotyczących awokado, ale jestem całkiem pewna, że pokochasz pieczenie awokado, gdy poznasz ten przepis.

Awokado nie jest zwykłym owocem, ale ma wyjątkowy smak i jeśli wiesz jak upiec awokado to na pewno zakochasz się w aromacie tego owocu.

Pieczenie awokado zapewni Ci najbardziej niesamowite korzyści, ale główną zaletą pieczenia jest to, że nie musisz obierać owocu, co jest żmudnym procesem.

Jeśli masz napięty harmonogram i nie masz zbyt wiele czasu na przygotowanie posiłków, to możesz skorzystać z tego przepisu na pieczenie. Nie musisz poświęcać dodatkowego czasu na przygotowanie i możesz mieć doskonałą przekąskę z awokado w mniej niż 30 minut.

Składniki do pieczenia awokado

2 duże awokado

1/3 szklanki brązowego cukru

1/4 łyżeczki cynamonu

Wskazówki dotyczące pieczenia awokado

Wymieszać składniki dobrze i umieścić mieszaninę w naczyniu do pieczenia. Piec w piekarniku w temperaturze 350 stopni przez 15 minut.

Końcowy wynik pieczenia awokado będzie wyglądał tak:

Jeśli szukasz przekąski, która pomoże Ci schudnąć, to pieczenie jest najlepszym sposobem. Jeśli nie jesteś fanem jedzenia surowego awokado to ta metoda pieczenia na pewno zmieni Twoje zdanie.

Wnioski:

Jestem pewna, że pieczenie awokado jest najlepszym sposobem na cieszenie się tym owocem. Spróbuj raz, a pokochasz smak i aromat tego owocu.